یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۳

عجم، استاندار قزوين:

شاهد تحولات چشمگيري در حوزه عمران شهري قزوين هستيم

در اين دو سال استان قزوين در حوزه عمران روستايي و به ويژه عمران شهري شاهد تحولات و برداشتن گام هاي مهم در مسير توسعه است.

 

احمد عجم، استاندار قزوين در آيين افتتاح و بهره برداري از 5 پروژه مهم وشاخص شهرداري قزوين در سالن اجتماعات قائم منطقه دو شهرداري برگزار شد، گفت: در اين دو سال مسئوليت در استان قزوين در حوزه عمران روستايي و به ويژه عمران شهري شاهد تحولات و برداشتن گام هاي مهم در مسير توسعه هستيم .
عجم با اظهار اينكه انسجام مديران استاني و شهري موجب تحقق پروژه هاي و استاني در موعد مقرر شد، افزود : با توجه به محدوديت ناشي از اجراي پروژه هاي شهري براي شهروندان و با عنايت به حمايت حجت الاسلام ابوترابي و شوراي اسلامي شهر و در سايه امنيت ، توسعه در استان به ويژه مرکز استان حرف اول را مي زند .
استاندار قزوين اظهار کرد: همدلي و جهت گيري مناسب در حوزه زير ساختي موجب بالندگي استان قزوين است و با حضور مراکز مختلف صنعتي در استان تنشي وجود ندارد .
عجم با اعلام اينکه در اين دو سال بودجه شهرداري قزوين از 90 به 374 ميليارد تومان افزايش يافته است، گفت: شهرداري قزوين با فروش اوراق قرضه که با استقبال شهروندان مواجه شد كه در اين خصوص از بعضي كلان شهرها جلوتر است.
وي با تاکيد بر اينکه سرمايه گذاري در استان قزوين توجيه پذير است، افزود: خواست شهروندان قزويني داشتن شهري توسعه يافته است.
اين مقام ارشد اجرايي استان قزوين با بيان اينکه بايد زمينه هاي بيشتري براي حضور گردشگران داخلي و خارجي در قزوين فراهم شود، اظهار کرد: خوشبختانه شرکت سازندگي انصار و بانک مهر سرمايه گذاري خوبي در برخي از پروژه هاي شهري دارند که اين نشانگر استعداد قزوين براي جذب سرمايه گذاري است.

 

تصاویر مرتبط