پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

وفایی‌ راد:

جلسه هماهنگی ستاد برف‌روبی با پلیس راهور برگزار شد

محمد وفایی‌ راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: سومین جلسه ستاد برف‌روبی شهرداری به‌منظور ایجاد هماهنگی و برقراری تعامل حداکثری بین حوزه‌های فعال در برف‌روبی معابر شهری با حضور معاون و مسئولان ایستگاه‌های پلیس راهور و مسئولان ایستگاه‌های خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین، وفایی‌ راد گفت: در جهت جلوگیری از اتلاف و هدر رفت زمان در هنگام عملیات برف‌روبی، در این جلسه بر برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه مدیران عملیاتی تأکید و تمهیدات لازم پیش‌بینی شد.

وی افزود: بررسی و اصلاح نقشه اولویت‌بندی معابر شهری با در نظر گرفتن مؤلفه‌هایی همچون استقرار مراکز نظامی، انتظامی، درمانی و امدادی و نیز فرآیند و نحوه انسداد پل‌های غیرهمسطح در زمان لغزندگی و یخ‌زدگی معابر و نقش حوزه‌ها در اجرای آن از مصوبات مهم این جلسه بود.

مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری اضافه کرد: اولویت‌بندی نصب دوربین‌های کنترل سرعت، نحوه یخ‌زدایی پل‌های غیرهمسطح مطابق با نظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری، استفاده از ظرفیت‌های مرکز کنترل ترافیک معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری و لزوم اشتراک‌گذاری پرسنل و تجهیزات سخت‌افزاری در جهت اقدام مؤثر و خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان از دیگر موضوعات مطروحه در جلسه بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط