سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

وفایی‌ راد

دومین جلسه ستاد برف‌روبی با حضور مسئولان روابط عمومی حوزه‌های مرتبط برگزار شد

محمد وفایی‌ راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: با توجه به اهمیت انتشار و اطلاع‌رسانی اخبار عملیات برف‌روبی و یخ‌زدایی معابر شهری، جلسه هماهنگی با حضور کارشناسان اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین و روابط عمومی سازمان‌ها و حوزه‌های نقش‌آفرین در برف‌روبی معابر شهری برگزارشد.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین، وفایی‌ راد گفت: هماهنگی جهت تهیه کلیپ ویدئویی مجموعه اقدامات تمامی حوزه‌های شهرداری، نصب بنر واحد بر روی ماشین‌آلات و تجهیزات برف‌روب، انتشار مستمر و به‌موقع اخبار به‌صورت متنی و مصور، محتواسنجی اخبار و تمرکز بر افزایش سطح مشارکت شهروندان در مدیریت شهری از مهم‌ترین موضوعات مورد بحث و مصوبات جلسه بود .

وی افزود: در این جلسه بر برگزاری جلسات تخصصی با محوریت اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری جهت افزایش سطح کمی و کیفی اطلاع‌رسانی به شهروندان تأکید شد.

گفتنی است در این جلسه از عملکرد مجموعه مدیریت و کارشناسان اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری برای همکاری در انعکاس هر چه بهتر اخبار عملکرد ستاد برف‌روبی شهرداری در سال‌های گذشته تقدیر به‌ عمل آمد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط