سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۱

عموئی:

ستاد برف‌روبی شهرداری قزوین کار خود را آغاز کرد

حسین عمویی، سرپرست معاونت خدمات شهری و رئیس ستاد برف‌روبی شهرداری قزوین گفت: ستاد برف‌روبی شهرداری به‌منظور برف‌روبی، یخ‌زدایی و پاکسازی معابر شهر، در قالب دو کمیته اجرایی و نظارت و هماهنگی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ عمویی با اشاره به فرا رسیدن فصل بارش و لزوم آمادگی تجهیزات و پرسنل سازمان‌ها و حوزه‌های نقش‌آفرین در حوزه برف‌روبی معابر گفت: به این منظور و با هدف برنامه‌ریزی و مدیریت اقدام مؤثر و فوری در حین و پس از بارش‌های فصلی، ستاد برف‌روبی شهرداری قزوین کار خود را آغاز کرده است.

وی افزود: سازمان‌ها و حوزه‌های مسئول با توجه به شرح خدمات سازمانی خود در قالب کمیته‌های اجرایی و نظارت و هماهنگی ستاد برف‌روبی به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

رئیس ستاد برف‌روبی شهرداری قزوین سازمان‌های مدیریت پسماندها، عمران، پارک‌ها و فضای سبز، ترافیک، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و مرکز کنترل ترافیک را به عنوان اعضای اصلی ستاد برف‌روبی شهرداری برشمرد و اضافه کرد: این ستاد با محوریت و نظارت معاونت خدمات شهری در فصل بارش مشغول به کار خواهد بود.

وی تأکید کرد: سازمان مدیریت پسماندها به‌عنوان اصلی‌ترین بازوی اجرایی ستاد، با استفاده از نیروهای اجرایی و عملیاتی و ماشین‌آلات و تجهیزات خود و دیگر سازمان‌های عضو ستاد وظیفه برف‌روبی، یخ‌زدایی و پاکسازی معابر را بر عهده خواهد داشت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط