چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

مقدم سلیمی:

مراحل نهایی عملیات مهار آتش‌سوزی در لندفیل 10هکتاری محمدآباد در دست اجراست

وحید مقدم سلیمی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: مراحل نهایی عملیات مهار آتش‌سوزی در لندفیل ١٠هکتاری مجتمع پردازش و دفع پسماند محمدآباد با خاکریزی محوطه به‌منظور دفن و پوشش کامل پسماندهای نیم‌سوخته و جلوگیری از اشتعال مجدد در دست اجراست.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی افزود: با توجه به احتمال اشتعال مجدد محوطه به دلیل تصاعد گاز متان، خاکریزی تا پوشش کامل محوطه ادامه داشته و به‌زودی به اتمام می‌رسد.

وی ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی تمامی عوامل میدانی عملیات مهار حریق ازجمله آتش‌نشانان، رانندگان و خدمه ماشین‌آلات سنگین، تیم مدیریتی و پشتیبانی عملیات و مدیریت و کارکنان سازمان‌های مدیریت پسماندها، عمران، آتش‌نشانی، حراست شهرداری و مدیریت مجتمع محمدآباد، اضافه کرد: تیم عملیات مهار حریق با وجود گرمای طاقت‌فرسای هوا، حرارت ناشی از آتش، وزش باد آزاردهنده، گرد و قبار، دود، حشرات موذی و بوی نامطبوع و مشمئزکننده ناشی از انتشار گاز متان از مرکز دفن پسماند به انجام وظیفه مشغول است.

گفتنی است مدیریت سایت پردازش و دفع پسماند محمدآباد از ابتدای آذرماه سال 99 با مصوبه کارگروه مدیریت پسماند استان به شهرداری قزوین واگذار شده است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط