یکشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۸

نصرتي، شهردار قزوين تاکيد کرد؛

ايمن سازي محل سقوط يک مرد در چاه بازار قزوين

شهردار قزوين با حضور در صحنه عمليات امداد و نجات سقوط مرد 56 ساله در چاه بازار قزوين بر افزايش ايمن سازي منطقه حادثه تاکيد کرد.

 

شهردار قزوين با حضور در صحنه عمليات امداد و نجات سقوط مرد 56 ساله در چاه بازار قزوين بر افزايش ايمن سازي منطقه حادثه تاکيد کرد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي، شهردار قزوين با حضور در محل عمليات امداد و نجات حادثه سقوط مرد 56 ساله در چاه بازار قزوين گفت: با توجه به شرايط موجود ايمن سازي محل براي جلوگيري از بروز حادثه احتمالي ديگري بايد در اولويت کار قرار گيرد.
وي همچنين اظهار کرد: بايد در عمليات امداد و نجات امنيت جان نجات دهندگان و فرد حادثه ديده تامين شود.
گفتني است؛ شهردار قزوين به همراه مديران و کارشناسان شهرداري قزوين  و علي فرخ زاد نائب رئيس شوراي اسلامي شهر در محل عمليات امداد و نجات حادثه سقوط مرد 56 ساله در چاه بازار قزوين حضور پيدا کردند و از نزديک در جريان کار و عمليات امداد و نجات قرار گرفتند.
لازم به ذکر است؛ به علت بافت فرسوده بازار و شکستگي لوله فاضلاب چاهي افکن کرده و بنا به گفته شاهدان عيني يک مرد 56 ساله از ساعت 10صبح ديروز داخل چاه گير افتاده است و به علت تنگي معابر امکان حضور ماشين آلات مکانيزه در بافت فرسوده نمي باشد و نيروهاي آتش نشاني و خدمات شهري با انواع تجهيزات دستي در حال تجسس فرد سقوط کرده در چاه همراه با ايمن سازي کامل محل افکن چاه هستند.
بر اساس اين گزارش؛ عمليات امداد و نجات تا نجات فرد حادثه ديده ادامه داد.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط