یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۵

نصرتي، شهردار قزوين:

آينده شهر قزوين با افتتاح پروژه‌هاي شاخص متحول مي‌شود

مديريت شهري قزوين با برنامه‌ريزي بلندمدت براي افتتاح پروژه‌هاي شاخص خواهد توانست آينده شهر را متحول کند.

 

شهردار قزوين گفت: مديريت شهري قزوين با برنامه‌ريزي بلندمدت براي افتتاح پروژه‌هاي شاخص خواهد توانست آينده شهر را متحول کند.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين، مسعود نصرتي در آئين بهره‌برداري از فاز اول دهکده طبيعت در بوستان ملي باراجين قزوين که با حضور مسوولين استاني و شهري برگزار شد، افزود: مديريت شهري وظيفه دارد که به آينده شهر فکر کند و افتتاح اين پروژه‌هاي شاخص آينده شهر را متحول خواهد کرد.
وي با تشکر از مساعدت و همکاري از همه کساني که در بهره‌برداري از اين مجموعه بزرگ نقش داشتند، گفت: براي راه اندازي اين مجموعه در بوستان ملي باراجين رايزني هاي بسياري شد تا بتوانيم اين پروژه را به مراحله اجرايي درآوريم.
وي بيان کرد: از 2 سال گذشته تيم اجرايي با خلاقيت عالي وارد کار شد و توانستيم با تمام ناملايمات اقتصادي فاز اول اين پروژه را به بهره‌برداري برسانيم.
شهردار قزوين اظهار کرد: پروژه دهکده طبيعت يک پروژه تخصصي است که در کشور نمونه ديگري ندارد.
نصرتي با بيان اينکه در اين دهکده براي کودکان هم با احداث خانه کودک برنامه ريزي شده است تا از اين فضا بهره ببرند، بيان کرد: اين دهکده در چندين فاز به مرحله بهره برداري خواهد رسيد.
اين مقام مسوول ادامه داد: بوستان ملي باراجين و مجموعه بزرگ دهکده طبيعت فقط متعلق به شهروندان قزويني نيست بلکه با قرارگيري اين مجموعه بزرگ در محور اتوبان مي‌تواند مورد استفاده شهروندان ساير استان‌ها به ويژه تهران و البرز  قرار گيرد.
وي بيان کرد: هر چقدر بتوانيم با سرمايه‌گذاري جذابيت اين بوستان ملي را بالا ببريم خواهيم توانست در جذب گردشگر موفق باشيم.
نصرتي افزود: افتتاح پروژه دهکده طبيعت و تله سي‌يژ جايگاه ملي دارد و مطمئنا از اين دو پروژه در بوستان ملي باراجين استقبال بسياري خواهد شد.
وي بيان کرد: بعد از بهره برداري از اين مجموعه، مديريت اين مجموعه و نگه‌داري حيوانات کار سخت و بسيار مهم است تا اين مجموعه بزرگ حفظ شود.
شهردار قزوين بيان کرد: براي بهره برداري از اين مجموعه برگزاري تورهاي 2 ساعته در اين مجموعه بايد در دستور کار قرار گيرد.
وي بيان کرد: مديريت شهري در کنار برنامه‌هاي کوتاه مدت، برنامه‌هاي بلند مدت را در دستور کار دارد تا بتواند آينده شهر قزوين را متحول کند.
شهردار قزوين بيان کرد: اجراي پروژه‌هاي شاخص با برنامه ريزي مناسب در زماني که ناملايمات اقتصادي وجود دارد کار هنرمندانه مي‌باشد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط