یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

مقدم سلیمی:

سلامت کارکنان در اولویت برنامه دورکاری است

وحید مقدم سلیمی، سرپرست معاونت خدمات شهری و مسئول کارگروه سلامت شهرداری قزوین گفت: برنامه دورکاری کارکنان شهرداری با هدف حفظ سلامت کارکنان و قطع زنجیره انتقال بیماری، براساس مصوبه قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونا استان درخصوص تعطیلی ادارات در طول هفته جاری به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی افزود: بر اساس این مصوبه، به غیر از حوزه معاونت‌ حمل و نقل و ترافیک و سازمان‌های حوزه معاونت خدمات شهری به‌ویژه مدیریت بحران، آتش‌نشانی، مدیریت پسماند، آرامستان‌ها و اجرائیات که به صورت کامل فعال هستند، دیگر حوزه‌های شهرداری با ده درصد ظرفیت دایرند.

وی با اشاره به ماهیت وظیفه خدمات‌رسانی شهرداری، از کارکنانی که دورکاری دارند خواست که از شهر خارج نشده و برای مواقع لازم در دسترس باشند.

وی از شهروندان نیز تقاضا کرد به منظور حفظ سلامت خود و دیگران، ضمن پرهیز از تردید‌های غیرضروری، پيگيري امور خود را به زمان بازگشایی مجدد ادارات موکول کرده و از مراجعه به شهرداری خودداری کنند.

مقدم سلیمی گفت: با توجه به مبهم بودن زمان عبور از بحران و ضرورت تلاش همگانی برای قطع زنجیره انتقال بیماری، ضروری است تمامی بخش‌های جامعه اصول پیشگیرانه را با دقت دوچندان مراعات کرده و از انجام هر گونه فعالیت‌های عمومی غیرضروری بپرهیزند.

پایان پیام.

 
 

تصاویر مرتبط