دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۸

وفایی راد:

اتاق ریکاوری پرسنل خدماتی سازمان‌های خدمات‌رسان تجهیز می‌شود

با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و لزوم آمادگی سازمان‌های خدمات‌رسان برای اقدامات فوریتی و مقابله با بحران‌های احتمالی، تجهیز اتاق ریکاوری پرسنل خدماتی در دستور کار سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری قرار گرفت.

محمد وفایی‌ راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: تعیین و تجهیز اتاق ریکاوری پرسنل خدماتی سازمان‌های خدمات‌رسان با هدف تجدید قوای پرسنل و رفع معضل کمبود نیرو در مواقع بحرانی صورت گرفته و ضمن برآورده ساختن نیازهای ضروری پرسنل، موجب افزایش بهره‌وری سازمان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ وفایی‌ راد افزود: با توجه به اینکه در اقدامات فوریتی همچون برف‌روبی، یخ‌زدایی، رفع آب‌گرفتگی معابر، انسداد معابر و هنگام وقوع بحران‌هایی همچون سیل، نیروهای خدماتی شامل نیروهای کارگری، رانندگان، تعمیرکاران، نیروهای امدادی و نیز حوزه‌های نظارتی از نظر زمان و حجم کاری بیشترین فشار را تحمل می‌کنند، در راستای تجدید قوا و افزایش بهره‌وری، تعیین و تجهیز اتاق ریکاوری پرسنل ضروری است.

وی اضافه کرد: امکان استقرار نیروهای خدماتی در زمان آماده‌باش و همچنین ارائه خدمات درمانی اولیه در صورت بروز حوادث و سوانح برای نیروها از دیگر مزایای وجود اتاق ریکاوری پرسنل است.

وفایی‌ راد سازمان‌های مدیریت پسماندها، پارک‌ها و فضای سبز، عمران، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، آرامستان‌ها و سازمان ترافیک را از جمله حوزه‌های خدمات‌رسان در مواقع فوریتی و بحرانی برشمرد و گفت: معاونت خدمات شهری با مشارکت در تهیه دستورالعمل اجرایی و تهیه الزامات و تجهیزات ضروری اتاق ریکاوری سازمان‌های خدمات‌رسان، اقدامات و پیگیری‌های لازم را در جهت تحقق اهداف تعیین‌شده و طبق زمان‌بندی تعریف‌شده معمول می‌دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط