پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۵

صالحي، مدير طرح و برنامه سازمان فضاي سبز شهرداري قزوين:

دوره چهارم کلاس هاي آموزش شهروندي برگزار مي‌شود

دوره چهارم کلاس‌هاي رايگان آموزش شهروندي سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين در بوستان هاي انديشه و نرگس (بانوان) برگزار مي شود.

 مدير طرح و برنامه سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين گفت:با توجه به استقبال شهروندان از دوره هاي آموزش شهروندي که به صورت رايگان توسط سازمان پارک ها و فضاي سبز برگزار مي شود، مهلت ثبت نام دوره چهارم کلاس ها تا پايان هفته اول دي‌ماه تمديد شده و علاقمندان فرصت دارند تا در دوره چهارم اين کلاس ها ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين؛ محمد صالح صالحي افزود: ثبت نام کلاس هاي آموزشي آقايان در مرکز مشاوره گل و گياه و آموزش شهروندي در بوستان انديشه و ثبت نام دوره ها و محل برگزاري کلاس هاي آموزشي بانوان در بوستان نرگس (بانوان) مي باشد.

صالحي ادامه داد: در انتهاي هر دوره، گواهي شرکت در دوره ها به همراه جوايز و هداياي نفيس آموزشي به شرکت کنندگان اهدا مي شود.
وي هدف از برگزاري اين دوره ها را علاوه بر آموزش هاي مختلف در زمينه کشاورزي، فضاي سبز و آموزش هاي عمومي، پرکردن هدفمند اوقات فراغت وارتقاء فرهنگ شهروندان در استفاده مناسب و بهينه از فضاي سبز شهري عنوان کرد.
لازم به ذکر است؛ مرکز مشاوره گل و گياه و آموزش شهروندي بانوان در بوستان نرگس (بانوان) و دوره هاي آموزش شهروندي براي آقايان نيز در مرکز آموزش شهروندي در بوستان انديشه واقع در خيابان فردوسي شمالي ، کوچه ياس مي باشد.
انتهاي پيام
 

 

تصاویر مرتبط