شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۳

منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين:

تمامي آبگرفتگي‌‎هاي بوجود آمده در سطح شهر قزوين رفع شد

كليه كاركنان و نيروهاي خدمات شهري سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين در روزهاي گذشته همزمان با بارش شديد باران در حال آماده باش بودند و با جديت مشكلات و آبگرفتگي‌هاي ايجاد شده در معابر شهري را رفع كردند.

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين گفت:كليه كاركنان و نيروهاي خدمات شهري سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين در روزهاي گذشته همزمان با بارش شديد باران در حال آماده باش بودند و با جديت مشكلات و آبگرفتگي‌هاي ايجاد شده در معابر شهري را رفع كردند.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين؛ مجتبي منتظري در پي بارش شديد و بي‌وقفه باران در چند روز گذشته گفت: از لحظات اوليه همزمان باشروع بارندگي در چند روز اخير و آبگرفتگي هاي معابر و جاري شدن سيلاب‌ها، پرسنل، تجهيزات و ماشين آلات سازمان مديريت پسماند شهر داري به حالت آماده باش در آمده و بصورت شبانه روز در چند روز گذشته به رفع آبگرفتگي و تخليه آبها از سطح کوچه ها و معابر پرداختند.
وي افزود: با توجه به بارندگي بي سابقه در چند روز گذشته حجم آبگرفتگي معابر افزايش يافت اين در حاليست كه کارکنان سازمان مديريت پسماند شهر داري در اين چند روز با همت و تلاش خود تمامي آبگرفتگي هاي کوچه ها و معابرسطح شهررا برطرف كردند.
اين مسوول خاطر نشان كرد: بارش شديد و مداوم باران و به دنبال آن حجم بالاي آب موجب شد تا آب از تمامي دريچه هاي شبكه هدايت فاضلاب شهري بيرون زده و آبگرفتگي ها را در سطح شهر افزايش دهد.
 منتظري با بيان اينکه تمام تلاش و امکانات را براي رفع آبگرفتگي در سطح ايستگاه هاي هفتگانه به کار گرفته ايم، اظهار کرد: در اين عمليات 335 كارگر خدمات شهري و 54نفر نيروي نظارتي در آماده باش كامل بوده و با بكارگيري 2 دستگاه پمپ خودرويي با قدرت كشندگي بالا، 24 دستگاه پمپ آبكشي ،8 دستگاه موتور برق و حسب ضرورت با استفاده كيسه شن به مقابله و برطرف نمودن 86 مورد آبگرفتگي در سطح شهر پرداخته و وضعيت را به حالت اوليه باز گرداندند.
وي با بيان اين که از لحظه آغاز بارش باران تا صبح روز شنبه 9 اکيپ ويژه براي مقابله با حوادث احتمالي فعال بودند، افزود: 9اكيپ تشكيل شده در سازمان جهت مقابله با بحران هاي احتمالي درسطح شهر آماده ارائه هر گونه خدمات رساني به شهروندان در مواقع بارش مي باشند.
مديرعامل سازمان مديريت پسمانمد شهرداري قزوين تصريح کرد: علاوه بر بازديد و نظارت ميداني مركز كنترل خدمات شهري و مركز پيام سازمان به صورت آني و لحظه اي هرگونه آبگرفتگي را به واحد اجرايي و اكيپ هاي مقابله با بحران اعلام مي كردند تا در كمترين زمان ممكن آبگرفتگي ها بر طرف شود.
وي در پايان از تمامي شهروندان خواست؛ در صورت بروز هرگونه مشکل در زمينه آبگرفتگي و مسدود شدن کانال ها و جوي ها مي توانند مراتب را به سامانه 137 شهرداري اعلام و يا با شماره تلفن هاي 3327565 ، 3322201(واحد اجرايي )و 2245070 (مركز پيام)تماس حاصل کرده تا در كمترين زمان ممكن اقدام لازم صورت گيرد.
پايان پيام
 
 

 

تصاویر مرتبط