دوشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۷

مقدم سلیمی:

افزایش نظارت بر عملکرد سازمان‌های خدمات شهری

افزایش نظارت بر عملکرد سازمان‌های خدمات شهری در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار دارد.

وحید مقدم سلیمی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین با تأکید بر اثر و اهمیت خدمات سازمان‌های تابعه معاونت خدمات شهری در کیفیت زندگی شهری گفت: به‌منظور خدمات‌رسانی سریع‌تر و باکیفیت‌تر به شهروندان، افزایش پلکانی نظارت بر عملکرد سازمان‌های پارک‌ها و فضای سبز، مدیریت پسماندها، مدیریت آرامستان‌‎ها و ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی گفت: نوع خدمات سازمان‌های خدمات شهری به گونه‌ای است که توقف و کندی خدمات حتی به‌صورت ساعتی می‌تواند معضلات و مشکلات بسیاری را بر شهر تحمیل کند.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های خدمات شهری به‌طور ۲۴ساعته در حال خدمات‌رسانی به شهروندان هستند، افزود: در حال حاضر خدمات‌رسانی این سازمان‌ها در روزهای تعطیل نه‌تنها کاهش نمی‌یابد، بلکه با افزایش همراه است.

مقدم سلیمی اضافه کرد: معاونت خدمات شهری شهرداری با نظارت عالیه بر دو بخش عملکرد حوزه‌های فنی و اجرایی سازمان‌ها و عملکرد پیمانکاران به‎‌صورت مستمر بر روند خدمات‌رسانی به شهروندان نظارت دارد.

وی شناسایی نقاط خطرآفرین شهری و پیگیری تأمین تمهیدات ایمنی لازم در معابر و اماکن شهری را از دیگر اقدامات در حال انجام معاونت خدمات شهری ذکر کرد و گفت: اقدامات لازم در این حوزه با هدف کاهش احتمال بروز خطرات جانی و مالی برای شهروندان و نیز کاهش آلودگی‌های محیطی و ناهنجاری در سیمای شهری صورت گرفته و دایره نظارتی آن شامل حوزه‌های شهرداری و دستگاه‌های خدماتی خارج از شهرداری می‌شود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری تصریح کرد: حوزه مدیریت هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری به‌عنوان ناظر عالیه از طریق بازدیدهای میدانی و نظارت مستقیم و غیرمستقیم بر عملکرد سازمان‌ها و پیمانکاران مربوطه، شناسایی و مستندسازی نواقص و مشکلات موجود و نیز ارائه راهکارهای فنی و اجرایی و پیگیری رفع مشکلات شناسایی‌شده را بر عهده دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط