چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

مقدم سلیمی:

شناسایی بیش از ۱۵۰ مورد از نقاط پرخطر شهری از ابتدای سال جاری

از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بیش از ۱۵۰ نقطه پرخطر در معابر و اماکن عمومی شهر توسط حوزه نظارت معاونت خدمات شهری شناسایی شده است.

وحید مقدم سلیمی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین با استناد به تبصره ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها گفت: با توجه به وظیفه شهرداری درخصوص رفع خطر و ارتقای ایمنی معابر شهر، از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بیش از ۱۵۰ نقطه پرخطر در معابر و اماکن عمومی شهر شناسایی شده و برای رفع به مناطق، سازمان‌ها و حوزه‌های مربوطه ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی گفت: مواردی چون خطرات ناشی از تخریب ابنیه، تأسیسات و تجهیزات مبلمان شهری و حفاری‌های معابر شهر ازجمله مواردی است که به عنوان نقاط پرخطر شناخته شده و نیازمند ایمن‌سازی است.

وی افزود: شناسایی نقاط پرخطر شهری به‌ صورت مستمر در حال انجام بوده و موارد شناسایی‌شده توسط حوزه هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری این معاونت به حوزه‌های مربوطه ابلاغ می‌شود.

لازم به ذکر است شهروندان گرامی می‌توانند نقاط پرخطر شهری را از طریق سامانه ۱۳۷ به شهرداری اعلام کنند تا اقدامات لازم و فوری برای رفع خطر و ایمن‌سازی صورت پذیرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط