شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

آماده‌باش کامل شهرداری قزوین برای مقابله با طوفان

ابوالفضل ذولقدر، رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری قزوین، گفت: باتوجه به پیش‌بینی‌ هواشناسی، مبنی بر احتمال وقوع طوفان و وزش باد با سرعت بالای صد کیلومتر در عصر امروز، تمامی حوزه‌های خدمات‌رسان شهرداری قزوین در آمادگی کامل به سر می‌برند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ ذوالقدر گفت: تمامی حوزه‌های خدمات‌رسان شهرداری قزوین، به‌ویژه سازمان‌های آتش‌نشانی، مدیریت پسماندها، پارک‌ها و فضای سبز و عمران، سامانه 137 و واحد اجرائیات و معاونت‌های خدمات شهری مدیریت مناطق سه‌گانه و نواحی شهری، از صبح امروز تا پایان روز سه‌شنبه، در آمادگی کامل به سر می‌برند.

وی با اشاره به احتمال ریزش دیوارها در ساختمان‌های در حال احداث و بافت فرسوده شهر و احتمال شکستن و افتادن درختان از شهروندان درخواست کرد از ساعت 12 تا 18 امروز از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده و تا حد امکان در منزل بمانند.

ذوالقدر با تأکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان خوردوها، از شهروندان خواست که به‌منظور پیش‌گیری از آسیب دیدن خودروهای خود، از پارک کردن خودرو در نزدیکی ساختمان‌های در حال احداث، درختان، تیرهای برق و علائم راهنمایی و رانندگی خودداری کنند.

رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری قزوین افزود: شماره‌های 125 و 137 شهرداری قزوین به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی تماس‌های شهروندان بوده و در کوتاه‌ترین زمان حوادث اعلام‌شده را به واحدهای مربوطه ارجاع می‌دهند.

وی در پایان تصریح کرد: توصیه‌های ذکرشده به‌منظور رعایت جوانب احتیاط بوده و جای نگرانی برای شهروندان نیست.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط