چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۰۲

وزيري نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري قزوين؛

سومين جشنواره بازي و اسباب بازي با رويكرد بين‌المللي برگزار مي‌شود

برگزاري سومين جشنواره بازي و اسباب بازي با رويكرد بين المللي به مدت 10روز امسال همزمان با بزرگداشت روز قزوين در سراي سعدالسلطنه در دستور كار قرار گرفته است.

 

مديرعامل سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري قزوين گفت: برگزاري سومين جشنواره بازي و اسباب بازي با رويكرد بين المللي به مدت 10روز امسال همزمان با بزرگداشت روز قزوين در دستور كار قرار گرفته است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين، سعيد وزيري نژاد در جلسه هماهنگي بزرگداشت روز قزوين با محوريت اجلاس جهاني که با حضور استاندار قزوين و ساير مسوولان استاني و شهري برگزار شد، افزود: سومين جشنواره بازي و اسباب بازي از 13ارديبهشت 92 به مدت 10روز همزمان با بزرگداشت روز قزوين در سراي سعدالسلطنه برگزار خواهد شد.
وي با اشاره به تجربه دو سال كدشته در برگزاري اين جشنواره و همكاري مطلوب كانون فكري گفت: در سال جاري تلاش شده است به محتوي جشنواره توجه ويژه اي شود و برگزاري اين جشنواره در 2 سال گذشته نشان داده است كه مردم علاقه زيادي به برگزاري اين جشنواره دارند.
اين مسوول با بيان اينكه برنامه‌ريزي برگزاري اين جشنواره از 2 ماه گذشته آغاز شده است، افزود: براي برگزاري اين جشنواره  كميته‌هاي تخصصي تشكيل شده است و كميته مديريت فرهنگي و امور ديني و مذهبي از اولويت خاصي در اين جشنواره برخوردار است.
وي كميته امور بانوان و عفاف و حجاب، علوم جشنواره و تدوين محتوي جشنواره، گردشگري، اطلاع رساني، تداركات، دبيرخانه، خدمات حمل و نقل، انفورماتيك، امنيت جشنواره، بازي و ورزش، توليد محصولات جشنواره ، مديريت مالي، اسپانسر و بازاريابي، افكار سنجي و امور بين المللي از كميته هاي اين جشنواره نام برد.
وزيري نژاد بيان كرد: امسال با توجه به اهميت موضوع، كميته گردشگري و توليد محصولات جشنواره فعاليت بيشتري خواهند داشت.    
پايان خبر

 

تصاویر مرتبط