پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۴/۲۰

عسگري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين خبر داد؛

انتقال كامل پسماندهاي شهر قزوين به مجتمع محمدآباد از اول مردادماه 92

كليه پسماندهاي شهر قزوين و شهرهاي اطراف آن از ابتداي مرداد ماه 92 به مجتمع محمدآباد منتقل مي‌‌شوند.

 

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين گفت: از ابتداي مردادماه 92 كليه پسماندهاي شهر قزوين و شهرهاي اطراف آن به مجتمع محمدآباد منتقل مي‌شوند.
 به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين؛ عباس عسگري افزود: در حال حاضر مجتمع محمد آباد به علت تعميرات فني و تجهيز سيستم‌هاي جديد غيرفعال شده و فعلا زباله‌ها در ليا دفن مي‌شوند.
وي بيان كرد: از اول مردادماه سال جاري كليه پسماندهاي شهر قزوين و اطراف آن به صورت بهداشتي در مجتمع محمد آباد دفع مي‌شوند.
عسگري ظرفيت اسمي مجتمع محمد آباد را 500تن در روز اعلام كرد و گفت: با راه‌اندازي و تكميل بخش‌هاي اين مجتمع و تعميرات فني، كليه زباله‌ها به صورت بهداشتي دفع خواهند شد.
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين با بيان اينكه سرانه توليد زباله در شهر قزوين با توجه به آناليز داده‌ها 709 گرم مي‌باشد، افزود: طرح جداسازي پسماند خشك و تر در شمال و مركز شهر قزوين در حال انجام است و در حدود 66هزار خانوار از 123 هزار خانوار كل شهر تحت پوشش اين طرح قرار دارند.
وي تصريح كرد: آموزش هاي لازم توسط كارشناسان به صورت چهره به چهره به همشهريان در خصوص طرح بازيافت و جداسازي پسماندهاي خشك و تر ارائه شده است.
عسگري اعلام كرد: درصدد هستيم تا پيمانكار جديدي براي اين طرح اخذ كنيم و اميدواريم در ماه‌هاي آينده اين طرح در كل شهر اجرا شود.
پايان پيام
 
 

 

تصاویر مرتبط