دوشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۵

وفایی‌راد:

راهکارهای اجرایی رفع آبگرفتگی معابر شهری ابلاغ شد

محمد وفایی‌راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: راهکارهای اجرایی رفع آبگرفتگی معابر شهری شناسایی و به مدیریت مناطق سه‌گانه شهرداری ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ وفایی‌راد گفت: کارگروه رفع آبگرفتگی معابر شهری با بررسی هفتاد نقطه مستعد آبگرفتگی شناسایی‌شده در سطح شهر، راهکارهای اجرایی لازم را برای اصلاح زیرساختی این نقاط به معاونت‌های خدمات شهری مناطق سه‌گانه شهرداری ابلاغ کرد.

وی افزود: احداث و اصلاح نهر، لایروبی و رفع انسداد نهرها، تعمیر آسفالت و اصلاح شیب‌بندی معابر از جمله راهکارهای اجرایی تعریف‌شده برای حل مشکلات زیرساختی نقاط مستعد آبگرفتگی معابر شهری است.

وفایی‌راد با اشاره به اینکه اطلاعات مربوط به نقاط مستعد آبگرفتگی از طریق سازمان مدیریت پسماند و مدیریت‌های مناطق شهرداری جمع‌آوری شده است، اضافه کرد: شهروندان نیز می‌توانند موارد آبگرفتگی را از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری گزارش دهند تا در دستور کار این کارگروه قرار گیرد.

لازم به ذکر است که کارگروه آبگرفتگی معابر شهری، با محوریت معاونت خدمات شهری و با حضور مدیر و کارشناسان حوزه هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری این معاونت، معاونت‌های خدمات شهری مناطق سه‌گانه شهرداری، مسئولان ایستگاه‌های خدمات شهری پسماند، مسئولان نواحی شهری و مسئول امور هدایت و دفع آب‌های سطحی سازمان پسماند به‌صورت مستمر تشکیل جلسه داده و به بررسی نقاط شناسایی‌شده، تعریف راهکارهای اجرایی برای رفع مشکلات و ارزیابی اقدامات صورت‌گرفته می‌پردازد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط