سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

وفایی راد:

کارگروه مشخصات جغرافیایی تاسیسات و تجهیزات سازمان های معاونت خدمات شهری تشکیل شد

محمد وفایی راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان های خدمات شهری شهرداری قزوین، گفت : شناسایی ، ثبت و بروز رسانی تجهیزات و تاسیسات سازمان های معاونت خدمات شهری در سامانه SDI در دستور کار قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ وفایی راد گفت: در راستای شناسایی، ثبت و بروز رسانی تجهیزات و تاسیسات سازمان های معاونت خدمات شهری در سامانه SDI کارگروه GIS تشکیل شد.

وی افزود: شرح وظایف سازمان های معاونت خدمات شهری مهمترین خدمات شهرداری می باشد که هر گونه تعلل و کمبود در نحوه خدمات رسانی می تواند، شهر را دچار بحران و معضلات متعدد نماید.

وفایی راد بیا ن کرد: رفت و روب معابر و جمع آوری و پردازش زباله ها، ارایه خدمات آتش نشانی و ایمنی، آبیاری، کاشت و نگهداری فضای سبز، انجام امور متوفیان و کنترل مزاحمت های شغلی و امور مشابه از جمله خدماتی است که می بایست به صورت مستمر و منظم صورت پذیرد و ایجاد هر گونه وقفه در ارایه آن بسترساز بسیاری از مشکلات و معضلات شهری خواهد شد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان های خدمات شهری تصریح کرد: بر همین اساس شناسایی و ثبت تاسیسات، تجهیزات، اموال و همچنین نقاط بحرانی از اهم امور می باشد که ضمن کمک جهت ارایه بهتر خدمات می تواند به برنامه ریزی مدون تر بیانجامد.

وفایی راد یکی از مهمترین امور مورد بررسی در این کارگروه  را تعیین فرآیندی مطلوب جهت بروز آوری اطلاعات عنوان کرد و افزود: بیشترین میزان فعالیت کارگروه در حوزه سازمان های مدیریت پسماندها و پارک ها و فضای سبز می باشد که امید است با همراهی سایر حوزه ها و سازمان ها به صورت مطلوب محقق شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط