چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۱/۲۱

مديرعامل سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري:

پروژه دهکده طبيعت در بوستان ملي باراجين قزوين در حال احداث است

دهكده طبيعت به عنوان يكي از پرو‍ژه هاي مهم و با جاذبه هاي متنوع طبيعي و زيست محيطي در بوستان ملي باراجين قزوين در حال احداث مي باشد.

 

 

مديرعامل سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين گفت:دهكده طبيعت به عنوان يكي از پرو‍ژه هاي مهم و با جاذبه هاي متنوع طبيعي و زيست محيطي در بوستان ملي باراجين در حال احداث مي باشد.
به گزارش روابط عمومي سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين؛ سيد مهدي کاظمي افزود: با احداث پروژه دهکده طبيعت مجموعه اي از حيوانات ، پرندگان و خزندگان در اين سايت نگهداري مي شوند و در كنار آن امكانات رفاهي و جاذبه هاي متنوع طبيعي و زيست محيطي پيش بيني شده است.
مديرعامل سازمان پارك ها و فضاي سبز افزود: پروژه دهكده طبيعت يكي از پروژه هاي بزرگ و مهم و در عين حال حساس، كه براي اجراي استانداردهاي  آن از نظر كارشناسان و  متخصصان كشوري در زمينه جانمايي و نگهداري حيوانات ، پرندگان ، خزندگان و به طور كلي طراحي فني سايت بهره مند مي شويم.
وي ضمن تشکر از همکاري و مساعدت مجموعه مديريت شهري براي اجراي اين پروژه افزود : در فاز يك اين پروژه كه در سطح 70 هزار متر مربع در حال احداث است ، مزرعه گاوميش ها ، حيوانات اهلي ،سوله گوزن ها ، كبوترخانه، باغ خزندگان ،سالن تاکسيدرمي، آمفي تئاتر، بركه و آبشار ، آكواريوم بزرگ، خانه روستايي، ساختمان اداري و مديريت ، پاركينگ و ... پيش بيني شده است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط