چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۲۵

عمويي، مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري شهرداري قزوين:

170 پرونده مزاحمت‌هاي شغلي در شهر قزوين رسيدگي شد

از ابتداي سال جاري تاکنون، 170 پرونده مزاحمت هاي شغلي در شهر قزوين در کميسيون بند 20 ماده 55 قانون شهرداري‌ها مورد بررسي قرار گرفته است.

مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري قزوين گفت: از ابتداي سال جاري 170 مورد پرونده مزاحمت‌هاي شغلي در کميسيون بند 20 ماده 55 قانون شهرداري‌ها مورد بررسي قرار گرفته است.

حسين عمويي افزود: از ابتداي سال جاري تعداد واحدهايي که در سطح شهر به اخطارها توجهي نكرده و براي آنان پرونده تشکيل شده و به آن‌ها تمهيدات جهت رفع مزاحمت اعلام گرديده است 170 مورد مي‌باشد.
وي بيان كرد: از اين تعداد 68 مورد به تمهيدات ابلاغي توجهي نكرده و درصدد رفع مزاحمت بر نيامده اند که پس از طي مراحل قانوني و اخذ راي، توسط دبيرخانه هيات تشخيص مزاحمتهاي شغلي، واحد صنفي متخلف پلمپ گرديده است.
وي با بيان اينکه صنف ميوه و تره بار با 18درصد، ماکيان زنده با 9درصد و درب و پنجره سازان، لوازم ساختماني، پروتئيني هر کدام با 7 درصد بيشترين تخلفات را به خود اختصاص داده‌اند، افزود: در يک نگاه آماري، سد معبر با 60 درصد و عدم رعايت مسايل بهداشتي با 29 درصد بيشترين نوع مزاحمت شغلي را از آن خود كردند.
مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري قزوين ياد آور شد: واحدهاي صنفي که براي آنان تشکيل پرونده شده و جهت رفع مزاحمت با اين سازمان همکاري كردند 102 مورد بوده که پرونده آنان کماکان مفتوح بوده و توسط کارشناسان امور اجرايي اين سازمان پايش مي گردند و در صورت تکرار تخلف، با آنان برخورد قانوني لازم صورت مي پذيرد.
 عمويي در پايان از اعضاي کميسيون هيات تشخيص (نماينده دادستان ، نماينده مرکز بهداشت و نماينده محيط زيست) در بررسي و صدور آراء پرونده هاي مزاحمت هاي شغلي و همکاري‌هاي مديران محترم مناطق سه گانه شهرداري تشكر كرد.

 

تصاویر مرتبط