سه‌شنبه ۱۳۹۱/۱۱/۲۴

محرمعلي عالمي، پدرشهيد:

خدا قدم هاي مديران شهري را در خدمت به مردم استوار بدارد

شهردار قزوين به همراه معاون خدمات شهري، مدير عامل سازمان ‌ميادين شهرداري، رئيس اداره حراست و مشاور شهردار، رئيس اداره روابط عمومي و مسوول امور ايثارگران شهرداري قزوين شب گذشته با خانواده شهيد ابوالفضل عالمي ديدار کردند.

 

شهردار قزوين به همراه معاون خدمات شهري، مدير عامل سازمان‌ميادين شهرداري، رئيس اداره حراست و مشاور شهردار، رئيس اداره روابط عمومي و مسوول امور ايثارگران شهرداري قزوين شب گذشته با خانواده شهيد ابوالفضل عالمي ديدار کردند.
محرمعلي عالمي، پدرشهيد ابوالفضل عالمي در ديدار با شهردار و هيات همراه گفت: خدا قدم هاي مديران شهري را در خدمت به مردم استوار بدارد و خدا براي کارهاي شما ثواب مي نويسد.
برادر شهيد نيز گفت: خدمات شهرداري در سطح شهر براي همگان مشهود است.
وي ادامه داد: ديدار مديران شهري با خانواده شهدا موجب دلگرمي و رضايت آنان شده است.
ما با آگاهي کامل و بصيرت اين مسير را انتخاب کرده ايم
سيف اله آقاجاني، جانباز جنگ و همرزم شهيد نيز گفت: من به همراه 5نفر از جانبازان شيميايي استان قزوين دوران درماني خود را با هم سپري مي کرديم.
وي افزود: شهيد عالمي بسيار مظلوم بود با توجه به اينکه مشکلات ناشي از سموم شيمياي اش از بقيه بيشتر بود شکايت نمي کرد در يک اردوي درماني در چابکسر به وي گفتم با بيماري چه مي کني؟ شهيد گفت: ما با آگاهي کامل و بصيرت اين مسير را انتخاب کرده ايم.
اين جانباز جنگ افزود: در دوران درمان برخي داروها را بر روي ما به صورت آزمايش انجام مي دادند، که يکي آمپولي بود که داخل استخوان تزريق مي شد، در يکي از مراحل درماني جاننازي بعد از تزريق اين آمپول بسيار بي تابي مي کرد، که به وي گفتم چرا اين قدر ناله مي کني گفت: حاجي برو توي اتاق خودت مي فهمي چي مي گم.
وي ادامه داد:رفتم داخل اتاق يک تخت بود و دو تا کمربند که فرد را روي آن مي بستند و تازه فهميدم چه مي گويد ، شهيد ابوالفضل عالمي که خيلي ضعيف بود داخل اتاق رفت و قتي برگشت ديدم فقط مي خندد ،گفتم: چرا مي خندي؟ شهيد باز گفت: تحملم بيشتر از اينهاست ماقبول کرديم و وارد اين راه شديم.
مسعود نصرتي ، شهردار قزوين نيز در اين ديار با اهميت توصيف کردن ديدار با خانواده شهدا گفت: از صبح نوع کارهاي ما نوع ديگري است ولي اين ديدارها موجب تاثير پذيري و افزايش روحيه ما مي شود.
شايان ذکراست؛ شهيد ابوالفضل عالمي، نهم تير 1340 در روستاي بهرام‌آباد از توابع شهر قزوين به دنيا آمد. پدرش محرمعلي، خادم مسجد بود و مادرش زهرا نام داشت. تا اول متوسطه درس خواند. کارگر کارخانه بود. سال 1359 ازدواج کرد و صاحب يک پسر و پنج دختر شد.
از سوي بسيج در جبهه حضور يافت. بيست و هشتم دي 1365 در شلمچه دچار مصدوميت شيميايي شد و بعد از 12 سال رنج و بردباري درسيزدهم مرداد 1377 در بيمارستان ساسان تهران بر اثر عوارض ناشي از آن به شهادت رسيد.
مزار او در گلزار شهداي شهر زادگاهش واقع است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط