پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۰۳

وفایی راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان های خدمات شهری شهرداری قزوین:

ستاد هماهنگی سازمان های خدمات رسان شهرداری برای برف روبی سطح شهر قزوین تشکیل شد

محمد وفایی راد، مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان های خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: ستاد هماهنگی سازمان های خدمات رسان شهرداری قزوین برای برف روبی سطح شهر در سال جاری با حضور مدیران اجرایی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ وفایی راد افزود: با شروع فصل سرما و در راستای آمادگی شهرداری برای انجام اقدامات لازم در صورت بارش برف در سطح شهر، ستاد برف روبی شهرداری با برگزاری اولین جلسه آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه متولی انجام عملیات برف روبی معابر سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین است، عنوان کرد: سازمان های عمران، حمل و نقل و ترافیک و پارک ها و فضای سبز نیز از جمله سازمان های نقش آفرین در امر برف روبی شهر هستند و در این زمینه مشارکت خواهند داشت.

مدیر هماهنگی و نظارت بر سازمان‌های خدمات شهری شهرداری قزوین، تجهیز ماشین‌آلات، نیروی انسانی و مصالح موردنیاز برای انجام عملیات برف‌روبی با توجه به امکانات موجود را ازجمله موارد مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.

وفایی راد تصریح کرد: ایمن‌سازی ماشین‌آلات و نیز تأمین رفاه کارکنان برف‌روب از جمله مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این ستاد بود که مقرر شد لیستی از الزامات ایمنی و رفاهی تهیه و به سازمان‌های مرتبط ابلاغ شود.

 

تصاویر مرتبط