پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين:

کميته استقبال از مهر در شهرداري قزوين تشکيل شد

سيد مهدي کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: کميته استقبال از مهر به منظور تدابير ويژه ترافيکي، عمراني و ايمني همزمان با پايان تعطيلات تابستاني تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ کاظمي افزود: با توجه به فرا رسيدن ماه مهر و آغاز سال تحصيلي جديد، تمهيداتي براي امکانات مورد نياز و اقدامات لازم براي رفاه دانش آموزان در دستور کار اين معاونت قرار گرفت.

وي مديريت يکپارچه و هماهنگ براي انجام برنامه‌هاي ويژه را از جمله  اقدامات لازم براي استقبال از مهر عنوان کرد و افزود: در جلسه‌اي که با حضور مديران شهرداري، پليس راهور و ديگر مسوولان برگزار شد، سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني آمادگي لازم براي مقابله با حوادث غير مترقبه و هر گونه بحران در ايام بازگشايي مدارس را خواهد داشت.

کاظمي گفت: نصب بيلبوردها و بنرهاي آموزشي در زمان بازگشايي مدارس و زيباسازي ديوارهاي مدارس از جمله اقدامات سازمان زيباسازي در ايام باز گشايي مدارس خواهد بود.

وي تسهيل در عبور و مرور و کاهش و روان سازي ترافيک خيابان هاي پرتردد در زمان بازگشايي مدارس را از جمله اقدامات سازمان حمل و نقل ترافيک عنوان کرد و افزود: رنگ آ ميزي خط عابر پياده در تقاطع ها و جلوي مدارس، بازديد و سرويس و شستشوي تابلوهاي راهنمايي مسير ها،علائم ترافيکي و چراغ هاي راهنمايي شهر، تجهيز مدارس به لوازم همياران پليس، هماهنگي  براي  خدمات‌دهي سرويس هاي مدارس، راه‌اندازي عابر يار در تقاطع ها براي آموزش عملي فرهنگ عمومي ترافيک و بررسي نواقص موجود در مسيرهاي دوچرخه سواري و ايمن سازي ويژه آن براي تردد دانش آموزان بر عهده سازمان حمل و نقل ترافيک خواهد بود.

کاظمي تصريح کرد: برنامه‌ريزي براي حضور مديران شهرداري در مدارس جهت تبيين اهداف شهرداري و ارائه آموزش هاي لازم از ديگر مصوبات اين جلسه بود.

 

 

کاظمي در پايان خاطر نشان کرد: اميدواريم با همکاري  و همراهي تمامي ارگان هاي ذيربط گام موثري براي رفاه حال دانش آموزان در ايام بازگشايي مدارس برداريم.

پايان پيام