پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

آماده‌باش نيروهاي شهرداري قزوين براي بارندگي و سيل

سيد مهدي کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: نيروهاي شهرداري قزوين براي بارندگي و سيل آماده‌باش هستند.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ کاظمي با بيان اينکه تمام امکانات و تجهيزات شهرداري قزوين براي حوادث غيرمترقبه آماده است، گفت: کارشناسان هواشناسي براي قزوين بارندگي، آبگرفتگي معابر و بروز سيل را پيش‌بيني کرده‌اند و اوج آن نيز فردا جمعه است که شهرداري قزوين به همراه نيروهاي خدوم شهرداري نيز در اين زمينه براي خدمت به شهروندان آماده باش هستند.

وي افزود: در اين راستا سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين از رودخانه‌ها بازديد کردند و نيروهاي اين سازمان در برخي نقاط رودخانه ها مستقر هستند تا در صورت برور مشکل به رفع آن بپردازند.

کاظمي خاطرنشان کرد: سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين در اين چند روز تلاش کرده شهر را به طور مناسب تميز نگه داشته و رودخانه وسط شهر را نيز از زباله‌ها پاک کند.

وي با اشاره به اينکه وضعيت رودخانه و کنارگذرها نيز به‌طور مداوم و لحظه‌اي رصد مي‌شود، گفت: طوري برنامه‌ريزي شده تا شهروندان با مشکل مواجه نشوند.

معاون شهردار قزوين اظهار کرد: نيروهاي سازمان مديريت پسماند در ايستگاه هاي اين سازمان آماده باش هستند و  همچنين سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين نيز آماده باش هيتند که در صورت نياز به کمک به خصوص در آبگرفتگي وارد عمل شوند.

وي ادامه داد: سازمان عمران شهرداري قزوين نيز ماشين‌هاي خود را در حال آماده‌باش قرار داده تا در صورت نياز وارد عمليات کند.

اين مقام مسوول گفت: شهروندان قزويني تمام همکاري لازم در مورد پاکيزه نگه داشتن شهر و زباله‌ها را داشته باشند تا کمتر شاهد گرفتگي جداول آب باشيم.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط