یکشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۰۹

با اطلاع رساني به موقع نيروي انتظامي و حضور سريع آتش نشاني ؛

حريق بازار قزوين در کمترين زمان مهار شد

با اطلاع رساني به موقع عوامل نيروي انتظامي و حضور به موقع نيروهاي آتش نشاني حريق در ابتداي بازار مسگرها مهار و از وقوع حريق گسترده در بازار قزوين جلوگيري شد.

 

قدير موسي خاني، معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين افزود: ساعت 15/23 شنبه 8 مهرماه در طي گشت زني عوامل نيروي انتظامي در بازار قزوين از وقوع حريق در بازار مسگرها (ابتداي بازار بزازها ) به مرکز پيام سازمان آتش نشاني اعلام شد که بلافاصله 3 اکيپ از  ايستگاههاي 1 و 3 و6 به محل اعزام شدند .
وي ادامه داد: حريق از درب چوبي ورودي تيمچه سرباز شروع و در حال سرايت  به انبار و مغازه فروش لوازم پلاستيکي بود که با حضور به موقع آتش نشانان حريق مهار و از گسترش آن جلوگيري به عمل آمد .
معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين تاکيد کرد: بيشتر آتش سوزيهاي سطح بازار ناشي از برق و سيم کشي هاي نا ايمن و غير استاندارد و تجهيزات برقي متعدد مي باشد که توسط کسبه در سطح بازار و مغازه هاي آن نصب شده است .
موسي خاني توصيه کرد استفاده از سيستمهاي اعلام حريق و دوربين مدار بسته در محدوده بازار مي تواند در کشف به موقع حريق احتمالي جهت اطفاء و جلوگيري از گسترش آن در بازار بسيار موثر باشد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط