سه‌شنبه ۱۳۹۱/۰۵/۳۱

عسگري، مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين:

جمع آوري زباله، بيش ترين درخواست شهروندان قزويني است

در سه ماهه اول سال جاري، 470 درخواست مردمي، از طريق سامانه 137 به سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين رسيده است كه جمع آوري زباله و ضايعات از سطح شهر بيش ترين ميزان درخواست ها را به خود اختصاص داده است.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين؛ عباس عسگري، مدير عامل اين سازمان گفت: پس از جمع آوري زباله و ضايعات كه 102 مورد از مجموع درخواست ها را شامل مي شود، جمع آوري و حمل خاك و نخاله، تنظيف و رفت و روب شهري و لايروبي كانال ها و انهار به ترتيب با 68، 56 و 48 تقاضا، بيشترين درخواست شهروندان از اين سازمان را به خود اختصاص داده است.
عسگري افزود: مواردي مانند؛ تفكيك زباله از مبدا، اتلاف سگ هاي ولگرد، شست و شوي مخازن و تعمير دريچه ها در رتبه هاي بعدي قرار دارند.
عسگري، انتقال موارد مطرح شده از سوي شهروندان، در كم ترين زمان ممكن به واحد اجرايي سازمان مديريت پسماند و دريافت پاسخ عملي اين واحد در كم تر از 48 ساعت را از جمله مهم ترين تدابير انديشيده شده، به منظور تسريع در حل مشكلات و مسايل درخواست شده، از طريق سامانه 137 اعلام كرد.
وي در پايان تصريح كرد:برخي موارد مانند لايروبي و حفر چاه نيازمند زمان بيشتري مي باشد و يا در خصوص مواردي چون نصب مخزن دقت بيشتري مي شود تا سلامت همشهريان عزيز تهديد نشود،
وي همچنين يادآور شد: داخل كوچه ها فقط در صورتي مخزن نصب مي شود كه طول كوچه بالاي 200 متر و عرض آن بيش از 8 متر باشد و شرايط جهت تخليه و جمع آوري مكانيزه وجود داشته باشد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط