چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۸

محمدي، مدير هماهنگي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين:

جمع آوري متکديان از مسيرهاي اصلي قزوين در برنامه کاري قرار گرفت

محمدي، مدير هماهنگي و نظارت بر سازمان‌هاي خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: جمع آوري متکديان از مسيرهاي اصلي قزوين در برنامه کاري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ محمدي افزود: با توجه به موازين قانوني که جمع آوري متکديان در شهر را بر عهده شهرداري قرار داده است، شهرداري قزوين با تجهيز اردوگاه متکديان از نظر امکانات، خدمات، کارکنان کارآزموده و با تهيه خودرو مخصوص و تجهيزآن اقدامات ويژه اي را در  اين زمينه درشهر آغاز کرده است.

مديرهماهنگي و نظارت بر سازمان‌هاي خدمات شهري شهرداري قزوين اذعان کرد: براي جمع آوري متکديان 6 مسير اصلي در نظر گرفته شده است که شامل بلوار باهنر تا چهارراه وليعصر، ميدان حسن پور تا ميدان عارف، شهرک ميرداماد تا چهار راه طالقاني، ميدان تهران قديم تا چهارراه نسيم شمال، ميدان سرداران تا ملاصدرا است و ديگر مسيرها نيز بر اساس درخواست شهروندان، ادارات زيربط نيروي انتظامي و فرمانداري تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

مدير هماهنگي و نظارت بر سازمان‌هاي خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: اداره مديريت توسعه اجتماعي شهرداري قزوين تحت نظر معاونت خدمات شهري و با هماهنگي فرمانداري نسبت به جمع آوري متکديان اقدام مي‌کند.

محمدي در پايان خاطر نشان ساخت: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تکدي گري با شماره تلفن سامانه 137و 33324233 تماس حاصل کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط