یکشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۱

نصرتي، شهردار قزوين:

30 درخت قديمي به بوستان ريحانه منتقل مي‌شوند

مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: در يکي از طرح‌هاي عمراني شهري بايد 111 درخت جابجا شود که طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته 30درخت از 111 درخت تا سال 96 به بوستان ريحانه منتقل مي‌شوند.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‎الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي در آيين افتتاح بوستان بانوان ريحانه واقع در ناحيه مينودر افزود: اين درختان به منظور سايهاندازي و ايجاد پوشش مناسب تا سال 96 به اين بوستان منتقل مي‌شوند.

وي با بيان اينکه بوستان ريحانه در مساحت 1.5 هکتار طراحي و اجرا شده است، گفت: اقدامات عمراني براي احداث اين بوستان بر اساس طراحي‌هاي صورت گرفته و برنامه زمانبندي به اجرا درآمده است.

شهردار قزوين با اشاره به انتظار بانوان براي حضور بدون حجاب در بوستان بانوان اظهار کرد: پروژه احداث بوستان بانوان به منظور استفاده و بهرهبرداري از ظرفيت‌هاي تخصصي بانوان در دستور کار شهرداري قرار گرفته است.

نصرتي افزود: البته فضايي به طول 110 متر براي پيادهروي، اسکيت و دوچرخهسواري در بوستان ريحانه احداث شده است که هيچ اشرافيتي ندارد و بانوان به راحتي مي‌توانند از آن بهرهبرداري کنند.

وي با اشاره به اينکه جانمايي احداث سومين بوستان بانوان در قزوين انجام شده است، عنوان کرد: اين بوستان در ناحيه کوثر جانمايي شده است و اميدواريم به زودي شاهد بهرهبرداري از آن باشيم.

شهردار قزوين ادامه داد: مرحله چهارم توسعه بوستان بانوان نرگس نيز در حال پيگيري است و تملکات آن انجام شده است و پس از طراحي نهايي، اجرايي مي‌شود.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط