دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۱۴

نصرتي، شهردار قزوين خبر داد؛

افتتاح دومين بوستان بانوان قزوين هم‌زمان با دهه کرامت

مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: دومين بوستان بانوان شهر قزوين هم‌زمان با دهه کرامت و روز ولادت امام رضا (ع) افتتاح مي‌شود.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي افزود: با توجه به اتمام عمليات عمراني بوستان بانوان مينودر در منطقه سه شهرداري، اجراي فضاي سبز و ديگر اقدامات مرتبط توسط سازمان پارک‌ها و فضاي سبز آغاز شده است و پيشبيني مي‌شود اين پروژه در دهه کرامت به بهرهبرداري برسد.

وي با اشاره به اينکه بوستان بانوان مينودر، دومين بوستان بانوان قزوين است که احداث آن در مساحتي بيش از دو هکتار در دستور کار شهرداري قزوين قرار گرفت، عنوان کرد: اين بوستان به منظور افزايش سرانه فضاي سبز ويژه بانوان قزويني، ارائه‌ خدمات مطلوب شهري به شهروندان، افزايش نشاط و شادابي در مهم‌ترين قشر جامعه که محور اصلي کانون خانواده به شمار مي‌آيند، در حال تکميل و احداث است.

شهردار قزوين افزود: به دليل استقبال از بوستان بانوان نرگس، احداث دومين بوستان بانوان از تيرماه 1393 در ناحيه مينودر در دستور کار شهرداري قزوين قرار گرفت تا بانوان اين ناحيه نيز بتوانند با آرامش خيال به فعاليت‌هاي تفريحي و ورزشي در بوستاني مختص بانوان بپردازند و از مزاياي آن بهره‌مند شوند.

نصرتي با اشاره به اعتبارات پيش بيني شده براي اجراي اين پروژه تصريح کرد: براي احداث بوستان بانوان مينودر 20 ميليارد ريال اعتبار در نظر گرفته شده و اکنون اقدامات نهايي براي بهرهبرداري از اين بوستان در حال اجرا است.

شهردار قزوين به امکانات پيشبيني شده در اين بوستان اشاره کرد و گفت: بازيگاه کودک، مسير دوچرخه، مسير پيادهروي، ست ورزشي، 5 چشمه سرويس بهداشتي، فضاي چندمنظوره، آلاچيق، زمين واليبال، بدمينتون و تنيس، ست ورزشي، نيمکت و سطل زباله از جمله امکانات موجود در اين بوستان است.

نصرتي اظهار کرد: شهرداري قزوين تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با اجراي پروژه‌هاي شهري در کوتاه‌ترين زمان ممکن بتواند رفاه و رضايت شهروندان را تأمين کند.

وي با اشاره به آغاز ساخت سومين بوستان بانوان در قزوين گفت: اين بوستان در جنوب شهر قزوين و در خيابان اصفهان با اعتبار 70 ميليارد ريال احداث مي‌شود که هدف از اجراي اين پروژه توسعه متناسب امکانات در تمام نقاط شهر است.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط