شنبه ۱۳۹۵/۰۳/۰۸

اسدالهي، مشاور معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

نظارت بر عملکرد اجرايي ارائه خدمات شهري شهرداري قزوين

علي اسدالهي، مشاور معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: برنامه بازديد شبانه براي نظارت بر عملکرد اجرايي سازمان‌هاي مديريت پسماند و پارک ها و فضاي سبز تهيه و تدوين شد و به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ اسدالهي افزود: جمع آوري پسماند و تنظيف معابر شهري و حفظ و توسعه و نگهداري فضاهاي سبز شهري يکي از وظايف عمده شهرداري‌ها مي‌باشد که نقش قابل توجه اي در رفاه حال شهروندان و کاهش آثار مخرب زيست محيطي  ايفا مي کند.

وي افزود: در همين راستا برنامه بازديد شبانه براي نظارت بر عملکرد اجرايي سازمان هاي مديريت پسماند و پارک ها و فضاي سبز  تهيه و تدوين شد و به مرحله اجرا درآمد.

اسدالهي بيان کرد: از تمام موارد خدمات شهري اعم از جمع آوري پسماند، شستشوي مخازن، تنظيف شهري، عملکرد جاروب مکانيزه، وضع ظاهري ماشين آلات و نيروي انساني، وضعيت تخليه و انتقال پسماندهاي جمع آوري شده در ايستگاه سيمي تريلردر شهر بازديد شد تا نسبت به بررسي دقيق و کارشناسانه مسائل و حل سريع مشکلات اقدامات لازم صورت گيرد.

مشاور معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين تصريح کرد: علاوه بر نظارت موارد بالا تيمي متشکل از مديران و کارشناسان حوزه معاونت خدمات شهري بر عملکرد پيمانکاران سازمان پارک ها و فضاي سبز  به صورت مستقيم از ساعت22:30 تا 6 صبح نظارت مي‌کنند.

اسدالهي هدف از اين بازديد را کنترل کيفيت ساعات تعيين شده آبياري، بررسي هدر رفت آب در بسترهاي موجود فضاهاي سبز شهري  اعلام کرد و افزود: در صورت کم کاري پيمانکاران مراتب به سازمان مربوطه اعلام مي شود و در صورت  وجود نقص فني با مناطق سه گانه شهرداري هماهنگ و نسبت به مرمت عمراني آن اقدام لازم انجام مي‌گيرد.

وي در پايان خاطر نشان کرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در نحوه خدمات رساني و يا داشتن هر گونه ايده و نظر در روند بهبود خدمات رساني با تلفن هاي 33224759 معاونت خدمات شهري تماس بگيرند و يا از طريق سامانه 137 مراتب را گزارش دهند.

پايان پيام

 

 

تصاویر مرتبط