شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۳۰

الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبرداد؛

انعقاد تفاهم نامه همکاري مابين آتش نشاني شهرداري و سازمان صنعت و معدن وتجارت

الموتي معاون خدمات شهري شهرداري قزوين بيان کرد:به منظور پيشگيري هرچه بيشتر از حوادث و صدمات منجر به خسارات جاني و مالي دستورالعملي به کارخانه ها و کارگاه هاي دولتي و خصوصي ابلاغ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين ، الموتي هدف از انعقاد اين تفاهم نامه را پيشگيري و مبارزه با آتش سوزي در کارگاه ها وکارخانجات عنوان کرد و افزود : به منظور پيشگيري هرچه بيشتر از حوادث و صدمات منجر به خسارات جاني و مالي و تامين ايمني و حفاظت از نيروي انساني و منابع مادي دستورالعملي به کارخانه ها و کارگاه هاي دولتي و خصوصي ابلاغ خواهد شد.

وي اذعان کرد : پيشگيري از حوادث بسيار قابل اهميت و کم خرج تر است از اينکه حوادثي رخ دهد وسپس  ازآن جلوگيري به عمل آيد.

معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت : در همين راستا جلسه اي با حضور معاون سازمان صنعت، معدت و تجارت ، مدير عامل سازمان آتش نشاني وديگر دستگاه هاي ذيربط  تشکيل شد .

الموتي تصريح کرد دراين جلسه مقررشد: سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني با معرفي سازمان صنعت ، معدن و تجارت از واحدهاي صنعتي استان بازديدهاي ايمني به عمل آورد و واحدهاي صنعتي تعدادي از کارکنان خود را جهت آموزش ايمني به سازمان آتش نشاني  شهرداري قزوين معرفي کنند.

وي گفت :به دليل اهميت و ضرورت ايمني و حفاظت جان انسانها در مکانهاي دولتي و خصوصي همايش ايمني با محوريت آشنايي مديران با مسائل ايمني در سازمان ، صنعت ، معدن و تجارت برگزار مي شود .

الموتي يادآور شد : بروز حوادث در کارگاهها و کارخانه ها مي تواند مشکلات متعددي ايجاد کندو بايد واحدهاي صنعتي و کارخانه ها به بحث ايمني خود توجه ويژه اي داشته باشند .

وي در پايان خاطر نشان ساخت : مسئولين کارخانه ها بايد مشکلات و معضلاتي که از بابت ايمني وجود دارد حل کنند و بحث ايمني و جلوگيري از حوادث احتمالي در مجموعه هاي صنعتي خود را در اولويت قرار دهند و باسازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين همکاري لازم را داشته باشند .

 

تصاویر مرتبط