شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۳

الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

بهره‌برداري تعدادي از پروژه‌هاي شاخص شهرداري قزوين تا پايان سال94

حميدرضا الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: پروژه‌هاي متعددي در سازمان هاي وابسته معاونت خدمات شهري از جمله مديريت پسماند، ميادين ميوه و تره بار، آتش نشاني و خدمات ايمني، پارک ها و فضاي سبز، آرامستان ها در دست اقدام مي‌باشد.

 

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ الموتي افزود: از مهمترين اين پروژه‌ها بوستان ملاخليلا، بازار روز الهيه، ايستگاه سيمي تريلر بوئين زهرا و محوطه سازي بهشت حسيني است.
 
وي اذعان کرد: سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري در برنامه سال 94 احداث پروژه مهم و بزرگ بوستان ملاخليلا را در دستور کار دارد و اين بوستان به مساحت 7هکتار در جنب ميدان دفاع مقدس در حال ساخت مي‌باشد.
 
الموتي اعتبار احداث اين بوستان را بيش از 4 ميليارد تومان دانست و اظهار اميدواري کرد: مراحل ساخت آن تا پايان شهريور 94 به پايان برسد.
 
وي تصريح کرد:با توجه به موقعيت جغرافيايي اين بوستان در جنوب شهر سالانه پذيراي مسافرين و ميهمانان زيادي خواهيم بود.
 
الموتي گفت: از ديگر پروژه‌هاي مهم و اساسي شهرداري احداث پنجمين بازار روز در منطقه الهيه است که مجري طرح سازمان ميادين ميوه و تره بار خواهد بود و اين بازار با مساحت 651 مترمربع و زيربناي 200متر مربع راه اندازي خواهد شد.
 
وي گفت: در اين بازار 3 غرفه جهت عرضه ميوه و تره بار، مواد پروتئيني  وجود دارد و اميدواريم با احداث اين پروژه رفاه حال شهروندان را در اين منطقه فراهم آوريم.
 
الموتي مهمترين اقدام سازمان مديريت پسماند را احداث ايستگاه سيمي تريلر بوئين زهرا دانست که با اعتباري بالغ بر 2/5ميليارد تومان به عنوان ايستگاه مياني براي حمل زباله به ايستگاه محمدآباد احداث خواهد شد.
 
وي همچنين از محوطه سازي بهشت حسيني و خريد نردبان 52 متري آتش نشاني به عنوان يکي از مهمترين پروژه‌هاي سازمان آرامستان ها و آتش نشاني نام برد.
 
الموتي در پايان خاطر نشان کرد:  تامين منابع مالي براي انجام اين خدمات بزرگترين دغدغه شهرداري مي باشد و درآمدي که شهرداري از طريق عوارض کسب مي کند نسبت به خدماتي که سازمان هاي زير مجموعه شهرداري به مردم ارائه مي دهد بسيار ناچيز است ولي با اين حال اميدواريم تا پايان سال جاري پروژه هاي فوق اجرايي و عملي شود و رضايت شهروندان را فراهم کنيم.
 
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط