یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

الموتي، معاون شهردار قزوين:

مشکلات ترافيکي ميدان ميوه و تره بار قزوين بررسي شد

عدم وجود توقف گاه ، تراکم خودروها، و ترافيک از جمله مشکلات ميدان ميوه و تره بار فعلي مي باشد .

 

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ الموتي از جمله مشکلات ميدان ميوه و تره بار فعلي را عدم وجود توقف گاه  ، تراکم خودروها و ترافيک منطقه دانست.  
وي گفت: مهمترين مسئله که باعث سلب آسايش و نارضايتي ساکنين  خيابان هاي اسدآبادي، شهيد منتظري و محدوده نواب جنوبي  شده است بار ترافيکي سنگيني مي باشدکه روزانه درآن منطقه شاهد هستيم .
 الموتي افزود: نيازفراگيرشهروندان و شهرک هاي حاشيه اي به خدمات ميدان ميوه و تره بار از سويي و عرضه شبانه روزي در اين ميدان از سويي ديگر ، فراگير بودن خدمات را باعث شده است .
 وي اظهار کرد: نياز به آسايش و رفاه شهروندان از جمله اولويت اساسي شهرداري مي باشد که در اين راستا جلسه اي با حضور تمامي عناصر تاثيرگذار شهري از جمله نمايندگان شوراي شهر ، مدير عامل سازمان ميادين ميوه و تره بار، مديرعامل سازمان پسماند، نمايندگان صنفي بنکداران و عمده فروشان و نمايندگان سازمان ترافيک در خصوص روان سازي ترافيک و جلوگيري از سلب آسايش شهروندان  تشکيل و مشکلات بررسي شد .
الموتي گفت: تنها راه حل اين مشکل ، انتقال ميدان ميوه و تره بار به شهرک دانش مي باشد که آماده سازي و احداث اين مجموعه نيز  نياز به زمان کافي دارد .
وي تصريح کرد: براي ساماندهي و انتظام بخشي ميدان ميوه و تره بار فعلي تا آماده سازي و انتقال آن به شهرک دانش ، براي  حل مشکلات ترافيکي مقررشد طي نامه اي از فرماندار محترم درخواست بررسي موضوع در شوراي ترافيک شهرستان شود و ارگانها ي زيربط مطابق تصميمات اين شورا که اجراي آن براي همه الزامي است عمل کنند .  
الموتي در پايان خاطر نشان کرد : اميدواريم در جلسات بعدي که با حضور فرماندار و اعضاي شوراي ترافيک برگزار مي شود در کوتاهترين زمان ممکن مشکلات ترافيکي اين منطقه را حل و رضايت شهروندان را فراهم کنيم .

 

تصاویر مرتبط