چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۰۷

کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

ارائه خدمات ويژه سازمان‌هاي وابسته خدمات شهري شهرداري قزوين با شروع فصل تابستان

سيد مهدي کاظمي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: سازمان هاي وابسته معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين با توجه به گرماي هوا در فصل تابستان خدمات ويژه‌اي ارائه مي‌کنند.

 به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ کاظمي افزود: در روزهاي گرم تابستان، گرچه جمع‌آوري زباله‌ها بر اساس برنامه‌اي منظم در هر شب در تمام شهر انجام مي‌شود و شستشوي مخازن زباله نيز مانند جمع آوري آن صورت مي‌گيرد با اين حال در بعضي مواقع شهروندان از بوي نامطبوع و غير قابل تحمل شيرابه هاي زباله گلايه‌مندند.

وي اذعان کرد: براي حل اين مشکل مقرر شده است پيمانکاران براي از بين بردن بوي نامطبوع حاصل از شيرابه‌هاي مخازن زباله در شهر از مواد ضدعفوني کننده استفاده کنند.

 

کاظمي مبارزه با حيوانات موذي ، جوندگان و همچنين حشرات را از ديگر اقدامات سازمان پسماند نام برد و گفت: پاکسازي جوي ها، کانال ها و رودخانه ها در دستور کار قرار گرفته است که با استفاده از تانکرآب و مواد ضد عفوني کننده جوي هاي زير سطحي پس از نظافت توسط خودرو ويژه شستشو و جوي ها ضدعفوني و تميز مي شود تا از اشاعه بوي نامطبوع جلوگيري به عمل آيد.  

وي بيان کرد: در حوزه سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين نيز براي رفع هرنوع آفات نباتي، درختان سم پاشي خواهند شد و برنامه اي ويژه براي حفظ و نگهداري بوستان هاي شهر با هدف استفاده بهينه در تفرجگاه شهري آغاز شده است و سرويس هاي بهداشتي در بيش از 50 نقطه شهر آماده بهره برداري شهروندان مي باشد.

اين مقام مسوول گفت: با استقرار خودروهاي ايمني و آتش نشانان در 8 ايستگاه دائمي شهر  و در ورودي ها ي عوارضي بوستان باراجين حفظ امنيت و جان شهروندان، مسافران عبوري و نظارت بر وضعيت باغستان هاي شهر قزوين در دستور کار سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني قرار گرفت.

کاظمي در پايان يادآور شد: شهروندان مي‌توانند در  صورت داشتن هرگونه ايده و نظر ما را در جهت بهبود کيفي و کمي ارائه خدمات ياري و با شماره تماس 33244759 معاونت خدمات شهري و يا سامانه 137 تماس حاصل کنند.

 

تصاویر مرتبط