سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

آمادگي سازمانهاي خدماتي شهرداري براي مقابله با يخبندان

معاونت خدمات شهري براي مقابله با مشکلات حادث از بارش برف و يخبندان اقداماتي را در راستاي پيشگيري و مقابله صورت داده است .

 

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ حميدرضامحمدي الموتي گفت: با توجه به فرارسيدن فصول سرد و امکان بارش برف و در پي آن وقوع يخبندان، شهرداري قزوين با مشارکت سازمان هاي وابسته به ويژه سازمان مديريت پسماند در حوزه معاونت خدمات شهري براي مقابله با مشکلات حادث از بارش برف و يخبندان اقداماتي را در راستاي پيشگيري و مقابله صورت داده است.
وي بيان کرد: از جمله اقدامات صورت گرفته خريد بيش از 500تن نمک که در 3 نقطه از شهر دپو و نگهداري مي گردد و همچنين هزارتن ماسه مخصوص جهت مخلوط کردن با نمک براي جلوگيري از يخبندان و سرخوردن خودروها و عابرين خريداري شده است. تجهيزو آماده نمودن 4دستگاه کاميون مکانيزه نمک پاش براي نمک پاشي خيابان هاي سطح شهر و مجهز شدن 10دستگاه کاميون به تيغه برف روب جهت برف روبي معابر شهري از ديگر اقدامات مي باشد.
الموتي افزود : آماده سازي 4دستگاه خاور سازمان پسماند جهت پاشيدن ماسه و نمک در معابر عمومي، آماده سازي 4دستگاه گريدربراي برف روبي در هنگام بارش، تهيه و آماده سازي 4دستگاه لودر و 2دستگاه باب کت (ميني لودر) جهت برف روبي خيابان ها و کوچه ها و آماده سازي 2دستگاه تويوتاي عملياتي فرماندهي جهت نظارت بر بازديد ميداني در هنگام برف روبي و نمک پاشي از جمله اقدامات لازم براي جمع آوري برف از کوچه ها و خيابانها در صورت لزوم مي باشد .
وي در پايان خاطر نشان کرد : در صورت هرگونه مشکل در هنگام برف روبي و نمک پاشي شهروندان محترم با سامانه 137 تماس حاصل کنند .

پايان پيام

تصاویر مرتبط