یکشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

,مقدم سلیمی:

بازارچه فروش میوه و تره بارقزوین به زودی گشایش می یابد

وحید مقدم سلیمی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین، گفت : ایجاد تعامل و همکاری بین این معاونت و اداره تعاون روستایی می تواند قیمت محصولات را به حداقل برساند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ مقدم سلیمی در دیدار با عباس آقا علیخانی مدیر سازمان تعاون روستایی استان قزوین، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید سالار شهیدان ابا عبدا...الحسین (ع) گفت: بازارچه میوه و تره بار و مواد پروتئینی قزوین به زودی گشایش خواهد یافت.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گفت: این بازارچه در خیابان خیام با 25 غرفه به عرضه مستقیم میوه و سبزیجات و مواد پروتئینی برای شهروندان مبادرت خواهد کرد.

وی افزود: معاونت خدمات شهری یکی از ارکان اصلی شهرداری است که با داشتن سازمان های مهم در زیر مجموعه خود نقش تعیین کننده ای در ارائه خدمات رسانی به شهروندان ایفا می کند.

مقدم سلیمی اظهار داشت: تعامل بین سازمان های زیر مجموعه این معاونت و ادارات استان به ویژه اداره کل تعاون روستایی یکی از مهمترین اهداف این معاونت به شمار می رود.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری با بیان اینکه توزیع مناسب میوه و تره بار و مواد پروتئینی از نیاز های عموم شهروندان است، بیان کرد: ایجاد همکاری بین سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های مشاورزی شهرداری و سازمان تعاون روستایی استان می تواند هم در عرضه محصولات با کیفیت مناسب موثر باشد و هم قیمت محصولات را به حداقل برساند.  

پایان پیام.

تصاویر مرتبط