دوشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

مقدم سلیمی:

مشارکت متولیان ایستگاه های صلواتی و تکیه های عزاداری امری با مجموعه مدیریت شهری اجتناب ناپذیر است

وحید مقدم سلیمی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهردای قزوین گفت :با توجه به برپایی ایستگاه های صلواتی و تکیه های عزاداری در سطح شهر، ممکن است مشکلات و معضلاتی برای شهروندان پدید آید که مشارکت متولیان امر با مجموعه مدیریت شهری در رفع آن ها امری اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین ؛ مقدم سلیمی ضمن قدردانی از همت والا و نیت خالصانه متولیان ایستگاه ها و تکیه های عزاداری در ایجاد فضایی مناسب جهت شرکت تمامی اقشار جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان در مراسم سوگواری اباعبدا...الحسین (ع) گفت: به منظور جلوگیری از بروز هر نوع مشکلی، متولیان تکایا ملاحظات برپایی اینگونه اماکن عزارداری چون مسایل ترافیکی، بهداشتی و امنیتی را رعایت کنند.

وی تاکید کرد: متولیان تکایا و ایستگاه های صلواتی با مراجعه به ستاد تسهیلات محرم مستقر در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نسبت به اخذ مجوز در کوتاهترین زمان و اخذ آموزش های لازم به ویژه آموزش های ایمنی و امدادی و آتش نشانی اقدام نمایند.

مقدم سلیمی عدم پخش نذورات در سطح معابر سواره رو و همچنین رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از پخش زباله پیرامون ایستگاه ها را از اهم موضوعاتی دانست که می تواند موجب تعامل و مشارکت بیش از پیش با مجموعه مدیریت شهری شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط